OVĚŘENÝ PRODEJCE

chlorella - prodej button

VYHLEDÁVÁNÍ
VIDEO
Chlorella řasa

Chlorella pro Vaše zdravím_chlorella-tablety

Chlorella je širokozáběrový očistný prostředek. Antioxidanty v ní obsažené brání ničivé dominové smršti volných radikálů. Tím snižují riziko poškození buněk i samotné DNA.

Minerální látky a stopové prvky zvyšují schopnost buněk vázat vodu a vyplavovat odpadní látky. Rovněž účinně vytěsňují jedovaté kovy a brání jejich kumulaci v organismu.

Nukleové kyseliny a aminokyseliny jsou stavebním materiálem k přestavbě poškozených buněk, čímž se snižuje množství buněčného odpadu.

Široké spektrum vitaminů B zvyšuje odolnost proti stresu a tím snižuje množství škodlivých látek vzniklých z emočního vypětí.

Chlorofyl působí protizánětlivě a urychluje hojení poškozené tkáně. Jeho očistné vlastnosti jsou v lidové medicíně známé od pravěku.

Pevná vláknina chlorelly (mechanickým způsobem, jako kartáč) odstraňuje nánosy odpadu přichyceného v trávicím traktu. Navíc na sebe jedovaté látky (i těžké kovy) váže a vynáší je z organismu.

Svým zásaditým působením v organismu chlorella reguluje pH, čímž přispívá při překyselení organismu k jeho postupnému odkyselení a vytváří podmínky ke správnému fungování imunitního systému.

Je dobrým prebiotikem, čímž v trávicím traktu vytváří prostředí, které nesnášejí plísně a naopak pozitivně "vítá" přirozená mikroflora. Zvyšuje imunitu a organismus se tak stává odolnější proti virům, bakteriím, plísním, mykózám i rakovině.

Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. 

Chlorella nám předává kompletní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů. Pěstuje se v teplém klimatickém pásmu a tam načerpanou energií prohřívá lidský organismus.

Chlorellu užíváme nejčastěji v podobě tablet (Chlorella tabs), o jejichž dávkování se podrobně můžete dočíst na stránce Doporučené dávkování, případně jako Chlorella Powder ve formě sypkého prášku, vhodného na přidání do polévek, salátů apod.